Legenda
170,00 zł
150,00 zł
140,00 zł
120,00 zł
100,00 zł
90,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Co tu jest grane?

23 października 2021
godz. 17:00
Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni na zmianę terminu Filharmonii Dowcipu.
Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie 23.10.2021r.

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie. Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu 23.10.2021r.,  prosimy o informację drogą mailową na adres zwroty@eskander.pl  - do siedmiu (7) dni od otrzymania powyższej informacji. tj. 1.10.2020r., w przypadku braku odpowiedzi z Państwa strony do wyznaczonego terminu, bilety automatycznie zostaną przebukowane  na nową datę.

OPIS WYDARZENIA:
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie "Co tu jest grane?”. Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show! Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.
Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie.
Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos "zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.
Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy ‘Prząśniczkę” i zaszalejemy z "Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście! Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki. Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Co tu jest grane?”.

OBSADA:
Fortepian: WALDEMAR MALICKI. 
Dyrygent: BERNARD CHMIELARZ
Sopran: ANITA RYWALSKA.
Tenor: MARCIN POMYKAŁA.
Oraz muzycy. 

Scenariusz i reżyseria: JACEK KĘCIK.

Czas trwania: 90-120 min.
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Co tu jest grane? , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 23 października 2021, godz. 17:00