Legenda
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
YAMATO – The Drummers of Japan

6 listopada 2021
godz. 19:00
W związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19, zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu koncertu grupy YAMATO w Domu Muzyki i Tańca. Wydarzenie odbędzie się 6 listopada 2021r. (g.19:00).

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Jesteśmy przekonani, że koncert będzie miał wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensuje Państwu dłuższy czas oczekiwania.

OPIS WYDARZENIA:
Spektakularna grupa YAMATO - najbardziej znani japońscy bębniarze świata powracają do Polski ze swoim najnowszym show w listopadzie 2021 roku. Jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu, ogromna dawka optymizmu, duchowej energii oraz dreszcze emocji! Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show. Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi, transowymi utworami zbiorowymi. Zespół YAMATO słynie ze spektakularnych wizualnie widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko. Przedstawienie, podczas którego artyści prezentują swoją ogromną fizyczną wydajność posługując się kilkoma tuzinami bębnów, o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma, jest przeżyciem pozostawiającym widzów bez tchu! Występ artystów z Japonii to niezwykłe połączenie odgłosów bębnów z dźwiękami tradycyjnych instrumentów strunowych szarpanych (koto, chappa, shino-bue, samisen, kane). YAMATO wspaniale interpretuje muzyczne tradycje, które od wieków związane są z kulturą i religią Kraju Kwitnącej Wiśni.

"Artyści w sposób niezwykły łączą energię szalonych rockmanów
z duchowością Dalekiego Wschodu.” (The Scotsman)

"Yamato to wybitni wykonawcy, przeskakują tak z bębna na bęben. Show jest niezwykle porywające, energiczne, głośne i różnorodne.” (The Independent)

Ta idealna synchronizacja nie byłaby możliwa bez setek godzin intensywnych treningów i ekstremalnej koncentracji. Fantastyczne show jakie prezentują absorbuje taką ilość energii artystów, że potrzebują oni dwunastu godzin wypoczynku, aby zregenerować siły. Unikatowi bębniarze, wśród których zobaczymy również kobiety, od pierwszych uderzeń zachwycają i oczarowują publiczność rytmem, choreografią i dźwiękiem. Dzięki połączeniu instrumentów muzycznych i wyćwiczonej technice gry, występy YAMATO oferują widzom niezwykłą różnorodność. Zaskakujące akrobacje połączone z wyśmienitym humorem artystów sprawiają, że widowisko z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów. Pokaz zachwyca również dzięki kolorowym, autentycznym japońskim strojom bębniarzy.
Do tej pory zespół wystąpił już w ponad 50 krajach na świecie angażując w swoje występy aż 6 mln widzów. W listopadzie 2021 roku będziemy mieli okazję gościć tę wyjątkową grupę japońskich artystów w Polsce! 

Wszystkich, którzy chcą naładować się niesamowitą dawką energii podczas zimnej, polskiej jesieni zapraszamy na niezapomniane show do: Łodzi, Gdyni, Torunia, Krakowa, Lublina, Zabrza, Wrocławia oraz Warszawy.
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: YAMATO – The Drummers of Japan , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 6 listopada 2021, godz. 19:00