Legenda
150,00 zł
120,00 zł
100,00 zł
70,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM

28 listopada 2021
godz. 18:00
NAJWIĘKSZE ANDRZEJKI W POLSCE! W TYM ROKU CAŁA POLSKA BAWI SIĘ W ZABRZU

28 listopada na zabrzańskiej scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej oraz znakomici goście specjalni.

 

Aktor, piosenkarz, a przede wszystkim wspaniały showman - Sławomir! To On wystąpi specjalnie dla Państwa ze swoim zespołem.

A jak Sławomir, to nie może zabraknąć bąbelków, którymi poczęstujemy Państwa w przerwie koncertu. 

Polewać będziemy się szampanem, ale nie w Zakopanem, tylko w Zabrzu. 

Zaproszenie przyjęły też trzy świetne dziewczyny, które tworzą bardzo popularny zespół Frele. Nikt tak jak one nie wykonuje po śląsku zagranicznych coverów. Czeka Państwa mocne brzmienie trzech damskich wokali i popowy rozmach.Specjalną atrakcją tegorocznej Gali będzie Jubileusz 20-lecia duetu Claudia i Kasia Chwołka. Artystki wykonają swoje największe przeboje. Do udziału w swoim koncercie zaprosiły Anię Drabek, śląską frelkę, znaną m.in. z utworu Wodzionka. Zapowiada się znakomite, jubileuszowe show i moc niezapomnianych wrażeń.

 

Teraz już chyba nie ma wątpliwości, że to właśnie w Domu Muzyki i Tańca odbędzie się największa i najgłośniejsza w Polsce impreza andrzejkowa!

 

Wystąpią także:

 

- Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu pań, uwodzący wspaniałym głosem.

 

- Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

 

- Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

 

- Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet.

 

- Mariusz Serafin – artysta z ponad piętnastoletnim stażem, występujący głównie na Dolnym Śląsku teraz podbije serca zabrzańskiej publiczności.

 

Tegoroczną Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie. Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!

Zapraszamy!
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 28 listopada 2021, godz. 18:00