Legenda
220,00 zł
180,00 zł
150,00 zł
130,00 zł
110,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
A Tribute to Dire Straits

20 stycznia 2023
godz. 19:30
Ze względu na bardzo dużą liczbę zachorowań na Covid-19, dotyczących zarówno osób zaszczepionych jak i niezaszczepionych, niepokojąco dużą liczbę przypadków śmiertelnych, a także ze względu na dodatkowe restrykcje pandemiczne, które zostały wprowadzone w takich krajach, jak Dania i Holandia (skąd pochodzi część artystów - częściowy lockdown), mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności organizator koncertu A Tribute to Dire Straits postanowił przenieść jego termin z 4.02.2022 r. na 20.01.2023 r. Bilety zachowują ważność.


Brothers in Arms Tour

Niezapomniane hity jednego z największych zespołów lat 80. Dire Straits w Domu Muzyki i Tańca. Zostaną one zaprezentowane w czasie koncertu typu Tribute.

Grupa Dire Straits powstała w roku 1977 z inicjatywy artystów takich jak: Mark Knopfler, John Illsley, David Knopfler, Pick Withers i szybko osiągnęła światowy sukces. Ich światowa trasa koncertowa w latach 1985-1986 zakończyła się trzema milionami sprzedanych biletów. W tym samym czasie fani kupili 100 milionów płyt, na których znalazły się takie hity jak: Sultans of swing, Walk of Life i Money for Nothing.

Najlepiej oceniany przez odbiorców album Dire Straits „Brothers in Arms” był pierwszym, który osiągnął milion sprzedanych płyt w nowym wówczas formacie CD. Zespół rozwiązał się w roku 1995, ale ich muzyka wciąż żyje, między innymi dzięki koncertom typu Tribute.

A Tribute to Dire Straits odbył się już w kilku krajach przy wyprzedanych salach, m.in. w Szwecji i Danii. Szwedzcy muzycy, którzy tworzą ten projekt, przez ostatnie lata spotykali się z nieustającym uznaniem widowni i recenzentów. Tak o nich pisała m.in. prasa: A Tribute to Dire Straits to wysoki standard lub Gra na gitarze Stefana Jonssona jest fenomenalna....

Wszystkie dotychczasowe koncerty w Polsce Marka Knopflera z zespołem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nadszedł więc czas, by zaprezentować Państwu specjalne wydarzenie, jakim jest A Tribute to Dire Straits.

Koncert Brothers in Arms Tour - Dom Muzyki i Tańca, 20 stycznia 2023 r., g. 19.30

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Koncertów
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: A Tribute to Dire Straits , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 20 stycznia 2023, godz. 19:30