Legenda
250,00 zł
200,00 zł
170,00 zł
140,00 zł
110,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
A Tribute to Whitney Houston

23 kwietnia 2023
godz. 19:00
Z powodu przeznaczenia sali w Warszawie na potrzeby uchodźców, a więc utraty jednej sali przy obowiązku organizacji minimum 6 koncertów, nastąpiła konieczność przeniesienia dat koncertów Tribute to Whitney Houston. Nowa data koncertu w Zabrzu to: 23.04.2023 r.

Bilety zachowują ważność.

Organizatorzy bardzo przepraszają za tę niedogodność.


The Greatest Love of All

Showtime Australia prezentuje chwalony przez krytyków koncert honorujący talent, muzykę i pamięć Whitney. Muzyczna spuścizna Whitney Houston zostaje ponownie przedstawiona w tym wspaniałym Tribute Show, często określanym jako „niesamowity”, „wspaniały”.

Dajcie się zaskoczyć zapierającym dech w piersiach wokalem Belindy Davids – artystki, która znalazła się na szczycie list przebojów RiSA w jej rodzinnym kraju RPA – oraz wystąpiła m.in. w programie Fox TV „Showtime at the Apollo” i Telewizji BBC1 „Jeszcze lepsza niż prawdziwa”.

Przy „żywym” akompaniamencie zespołu, wokalistów wspierających i tancerzy, a także wspaniałej realizacji dźwięku i świateł, wizji i efektach teatralnych, będziecie uczestniczyć w pięknie wykonanym Tribute dla jednej z najbardziej uznanych wokalistek na świecie.

Dwugodzinne widowisko wypełni Cię radością, nostalgią i zachwytem, zabierając Cię w sentymentalną podróż przez największe przeboje Houston, w tym: „I will Always Love You”, „ I Wanna Dance With Somebody”, „How Will I Know”, „One Moment In Time”, „I Have Nothing”, „Run To You”, „Didn’t We Almost Have It All”, „Greatest Love Of All”, „I Am Every Woman”, „Queen Of The Night”, „Exhale (Shoop Shoop)”, Million Dollar Bill” i wiele innych.

Widowisko Greates Love of All już zachwyciło widownię w Wielkiej Brytanii, wielu krajach Europy, Bliskim Wschodzie, Azji, RPA, Australii i Nowej Zelandii i nadal zbiera świetne recenzje na całym świecie.

To wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie koncertowe sprawia, że publiczność chce więcej i dyskutuje o nim przez długi czas.

Nie przegap szansy i weź w nim udział osobiście.


*Not associated with the Estate of Whitney Houston.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Koncertów
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: A Tribute to Whitney Houston , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 23 kwietnia 2023, godz. 19:00