Legenda
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
Spektakl Pikantni

16 stycznia 2022
godz. 19:00
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność.

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę.

Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:

Anna Mucha

Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik

Maurycy Popiel/Mikołaj Krawczyk

Michał Ziembicki


Spektakl od 18. roku życia
Czas trwania: 110 minut z przerwą
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: Spektakl Pikantni , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 16 stycznia 2022, godz. 19:00