Legenda
180,00 zł
150,00 zł
130,00 zł
110,00 zł
90,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
XV JUBILEUSZOWA ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM

27 listopada 2022
godz. 18:00
W tym roku w andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz piętnasty! Doczekaliśmy się pięknego Jubileuszu, który uczcimy bardzo hucznie wraz z Państwem. Na zabrzańskiej scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, które są z nami od początku. Nie zabraknie też muzycznych nowości oraz znakomitych gości specjalnych!

Wystąpią:

- Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu pań, uwodzący wspaniałym głosem.

- Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

- Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

- Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

- Karpowicz Family – nieść ludziom radość i nadzieję - to główne motto zespołu. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością.

- Paweł Gołecki – przystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.

- Gang Marcela – prawdziwa legenda muzyki country/pop! Pomimo upływu lat nie tracą na popularności i atrakcyjności. Zespół koncertuje często w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem.

- Magdalena Naglik – pochodzi z Osieka. Śpiewa od najmłodszych lat i już jako dziecko lubiła występować przed publicznością. W Zabrzu wystąpi w zaskakującym duecie!

- Naira Ayvazyan – wystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą: Łukasz Kostka i Kamil Roch Karolczuk. Zaśpiewają najpiękniejsze arie i duety z takich operetek jak ''Wesoła Wdówka'', ''Księżniczka Czardasza'' w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.

- Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk – niezwykle uzdolniony zespół folklorystyczny z Radzionkowa. Na swoim koncie mają niezliczoną liczbę występów w kraju i za granicą oraz mnóstwo nagród.

- Kiersi - to śląskie granie na najwyższym poziomie. W swoim repertuarze posiada piosenki autorskie, biesiadne oraz utwory w stylu bałkańskim i klezmerskim.

Tradycyjnie Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie! Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!


Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: XV JUBILEUSZOWA ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 27 listopada 2022, godz. 18:00