Legenda
160,00 zł
135,00 zł
110,00 zł
90,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
„Jezioro łabędzie” w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet

8 października 2022
godz. 18:30
Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.

ROYAL UKRAINIAN BALLET z Charkowa to zespół, z którym Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: „Jezioro łabędzie” w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 8 października 2022, godz. 18:30