Legenda
150,00 zł
150,00 zł
120,00 zł
105,00 zł
85,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
Śląska Gala Biesiadna Bogdan - dziękujemy Ci!

24 kwietnia 2022
godz. 15:00
W związku z trwającą w Polsce i na świecie nadzwyczajną sytuacją, w trosce o zdrowie Państwa, jak też występujących na scenie artystów, zmuszeni jesteśmy z ogromną przykrością po raz kolejny do zmiany terminu Śląskiej Gali Biesiadnej. Wyczekiwany przez Państwa koncert odbędzie się 24 kwietnia 2022 r. o godzinie 15:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. To wyjątkowe wydarzenie będzie w szczególności poświęcone pamięci zmarłego niedawno Bogdana Tyca – wydawcy, producenta muzycznego oraz jednego z pomysłodawców i wieloletniego organizatora Śląskiej Gali Biesiadnej.
Gospodarzem Gali będzie jak zawsze od kilkunastu lat niezawodna Joanna Bartel. Towarzyszyć jej będzie popularny i lubiany prezenter Radia FEST Marcin Janota.
Jako Gość specjalny wyjątkowej Śląskiej Gali Biesiadnej wystąpi Edward Simoni, który jest multiinstrumentalistą i kompozytorem pochodzącym z Bytomia, wirtuozem fletni Pana, cieszącym się ogromną popularnością w całej Europie, uznawanym za jednego z najlepszych panflecistów świata. Jego płyty osiągnęły status „Złotej” i „Platynowej”, a sam artysta miał okazję współpracować z najwybitniejszymi muzykami na świecie.
Na scenie jak zawsze pojawi się uwielbiana przez Was plejada Gwiazd Śląskiej Estrady, bez których trudno wyobrazić sobie Śląską Galę Biesiadną. Będzie również solidna dawka humoru. Obiecujemy wspaniały, wyjątkowy koncert oraz niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, łączące w sobie najlepsze tradycje tej popularnej imprezy oraz specjalne niespodzianki. Zaśpiewają: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Damian Holecki, Duet Karo, Tim Fabian, Weronika, Kabaret Grzegorza Poloczka, Frela Blue, Piotr Herdzina, Magda, A To My, Duet Romantica, Grupa Time, Stach i Magdalena, Oxforduo, Zespół Ed-Ka oraz Andy & Lucia.
Karnet wstępu na koncert można nabyć na stronie internetowej Domu Muzyki i Tańca. W skład karnetu wchodzi 3-płytowy album CD o wartości 75 zł oraz bilet wstępu na koncert w cenie odpowiadającej wybranemu przez Państwa miejscu. Oba elementy karnetu są nierozłączne, a album CD będzie do odbioru bezpośrednio przed koncertem 24.04.2022 r.

Za zmianę terminu, wynikającą nie z naszej winy, serdecznie przepraszamy.
Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność.

Pamiętajcie – liczba miejsc jest ograniczona!
Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów na stronie internetowej Domu Muzyki i Tańca, a w sprzyjającym czasie również bezpośrednio w kasach DMiT-u!
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: Śląska Gala Biesiadna Bogdan - dziękujemy Ci! , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 24 kwietnia 2022, godz. 15:00