Legenda
250,00 zł
200,00 zł
170,00 zł
150,00 zł
120,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
THE ROCKET MAN - A Tribute to Sir Elton John

21 października 2023
godz. 19:00
Szanowni Państwo,

pandemia oraz wojna na Ukrainie wprowadziły dużą dezorganizację w terminach wydarzeń, które organizatorzy mieli zaplanowane na lata 2020, 2021 i początek roku 2022. Konieczność przesunięcia terminów koncertów, a w przypadku artystów zagranicznych terminów całych europejskich tras koncertowych dotknęła także nas. Niektóry koncerty musieliśmy przenosić kilka razy, a ostatnio wszelkie przenosiny wynikają z konieczności dostosowania się do nowych terminów tras europejskich, zgrania terminów kilku sal itp. Z tego właśnie powodu koncert The Rocket Man a Tribute to Sir Elton John zostaje ostatecznie przeniesiony z 8.03.2023 r. na 21.10.2023 r.

Bilety zachowują ważność.


THE ROCKET MAN - A Tribute to Sir Elton John

Sir Elton John w 2018 roku oficjalnie pożegnał się z fanami, wyruszając w wieńczącą 50 lat kariery estradowej trasę koncertową. Na szczęście jednak o jego osobie i muzyce nie pozwalają nam zapomnieć nie tylko albumy, archiwalne nagrania czy doskonały film, poświęcony życiu i twórczości gwiazdora: już wkrótce bowiem muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo w fantastycznym wykonaniu!

Podczas tego doskonałego tribute show w postać legendarnego Eltona Johna wcieli się Jimmy Love – artysta będący prawdziwym wulkanem energii. Nikt tak jak on nie potrafi w pełni oddać charakteru ekscentrycznej i barwnej postaci Eltona Johna z niespotykanym dotąd wigorem, charyzmą i autentycznością.

Jimmy’emu towarzyszyć będzie wyśmienity band, który zabierze Was w muzyczną podróż po „Yellow Brick Road”, brawurowo wykonując największe hity Eltona Johna, takie jak „Crocodile Rock” i „Philadelphia Freedom”, a także ponadczasowo piękne ballady: „Your Song” czy „I Guess That’s Why They Call It The Blues”.

Olśniewające kostiumy, fantastyczny wokal, porywające solówki fortepianowe i przede wszystkim niepowtarzalną magię koncertów Eltona Johna – to wszystko odnajdziecie w „The Rocket Man”.

Godz. 19:00 – Koncert
Godz. 18:00 – Otwarcie bram
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: THE ROCKET MAN - A Tribute to Sir Elton John , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 21 października 2023, godz. 19:00