Legenda
200,00 zł
170,00 zł
150,00 zł
120,00 zł
0,00 zł
niedostępne
Miniatura

Widok całej sali

Informacje
The Simon and Garfunkel Story

15 grudnia 2022
godz. 19:00
Szanowni Państwo,

Z powodu rozwijającej się czwartej fali Covid-19 i zwiększonej liczby  hospitalizacji, w celu uniknięcia narażenia zdrowia naszych widzów, wraz z artystami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu koncertu The Simon & Garfunkel Story na 15.12.2022r. Tak odległy termin jest związany z tym, że nie organizujemy jednego, ale cykl aż sześciu koncertów w różnych salach i miastach i musieliśmy termin dopasować do możliwości poszczególnych sal.

Mamy jednak nadzieję, że zatrzymacie Państwo już kupione bilety i w ten sposób pomożecie nam zrealizować to wydarzenie. Bilety zachowują ważność i nie muszą być wymieniane na nowe.

The Simon and Garfunkel Story to pełen emocji koncert, przenoszący w świat muzyki najsłynniejszego duetu wokalnego lat 60. Simon and Garfunkel trafiali wówczas do serc publiczności, osiągając popularność równą innym legendom rocka: The Beatles czy The Rolling Stones.

Subtelne melodie i harmonia, w jaką układają się głosy Paula Simona i Arta Garfunkla, niezmiennie oczarowują słuchaczy – również współcześnie. Dlatego właśnie w pięćdziesiątą rocznicę powstania grupy na londyńskim West Endzie wystawiono widowisko poświęcone temu niezwykłemu duetowi. Koncerty zachwyciły brytyjską publiczność, co znalazło odzwierciedlenie w wyprzedanych salach, owacjach na stojąco i entuzjastycznych recenzjach, jakie pojawiły się m.in. w BBC: show został opisany jako „fantastyczny, autentyczny i ekscytujący”.

Po tak gorącym przyjęciu "The Simon and Garfunkel Story” wyrusza w światowe tournée, obejmujące również Polskę. Podczas tego poruszającego tribute show wybrzmią największe przeboje zespołu: "Mrs. Robinson”, "Cecilia” czy "Bridge over Troubled Water”, a towarzyszyć im będą projekcje archiwalnych zdjęć i filmów, tworząc prawdziwie niepowtarzalne i zapadające w pamięć muzyczne wydarzenie.
Dom Muzyki i Tańca
kupujesz bilet na:: The Simon and Garfunkel Story , Dom Muzyki i Tańca Zabrze 15 grudnia 2022, godz. 19:00